Menu

Amnesia: A Machine For Pigs Ücretsiz Oldu!

Yeni oyunun çıkışına denk gelen bir kampanya ile Amnesia: A Machine For Pigs, GOG üzerinden sonlu müddetliğine fiyatsız olarak dağıtılıyor. Üç günden az bir vakit kalmış iken, bugünden tezi yok kütüphanenize ekleyin.


İlginizi Çekebilir: Steam 50 TL’lik Oyunu Fiyatsız Dağıtıyor!


İlk başta bir mod olarak planlanmış olan Amnesia: A Machine For Pigs, The Dark Descent için dolaylı yoldan bir devam niteliği taşıyor. The Chinese Room tarafından geliştirilmiş ve Frictional Games tarafından da yayınlanmış olan oyun, 2013 yılında PC için satışa sunulmuştu. 

Hikayesi Londra sokaklarında geçen oyunda, güçlü bir fabrikatör olan Oswald Mandus rolündeyiz.  Deliliğe ve acıya neden olacağı ve birebir vakitte da dünyayı da değiştireceği söylenen tehlikeli bir makine harekete geçmek üzeredir. Çocuklarının başının belada olduğunu bilen karakterimiz ise çok geç olmadan onları kurtarmak için vakte karşı bir çabaya girişecektir. 

Amnesia: A Machine For Pigs Fiyatsız Dağıtılıyor

Amnesia: The Bunker bugün prestijiyle satışa sunulmuş iken, bizlere ufak bir sürpriz yapmak isteyen Frictional Games de Amnesia: A Machine For Pigs oyununu hudutlu bir müddetliğine fiyatsız olarak dağıtıyor. Her ne kadar The Dark Descent kadar isminden kelam ettirebilmiş bir oyun olmasa da, parasız iken kapmamak olmaz değil mi?  

Buradan ulaşabileceğiniz sayfada ‘Go to giveaway’ düğmesine, sonraki sayfada da ‘Add to library’ düğmesine basarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Biz bu haberi yazarken altmış saat vardı. Bugünden tezi yok kapın, fırsat kaçmasın. Nasıl olsa istediğiniz vakit oynayabilmeniz mümkün olacak. 

Beğen  
Etiketler