Menu

Diablo 4 Türkiye Fiyatları Zamlandı!

Diablo serisinin yeni ana oyunu olan Diablo 4, bugün prestijiyle standart sürümü satın almış olan oyuncular için de erişime açıldı. Ne var ki beraberinde, aslında çok da sürpriz olmayacak gelişmeler ile geldi. Hem Diablo 4 Türkiye fiyatları zamlandı, hem de World of Warcraft aylık abonelik ücretleri önümüzdeki ay içerisinde yükselecek.


İlginizi Çekebilir: Diablo IV İnceleme


Bildiğiniz üzere belirli başlı yayıncılar, duyurdukları yeni oyunları ön-siparişe açtıkları vakit özel bir fiyat belirliyorlar. Muhakkak bir tarihe kadar geçerli olan bu fırsatın bitiminde, ki çoğunlukla çıkış gününe kadar geçerli olur iken bazen çıkışından birkaç gün sonrasına kadar da sarkabiliyor, büyük bir sıçrayış yaşanabiliyor. Gerçi bazen ön-sipariş sürecinde de zamlanmalar görebiliyoruz, ki bu da yayıncı tarafından belirlenmiş olan yanlış fiyatlandırmalardan kaynaklanabiliyor. Diablo 4 ise birinci kısma dahil oldu ve bugün prestijiyle oyunun ülkemizdeki fiyatı da zamlandı. Şayet ön-sipariş etabında alamamışsanız, daha da bir geçmiş olsun.

Diablo 4 Türkiye Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Bugün prestijiyle geçerli olan fiyatlara nazaran evvelce 1.199 TL olan standart sürüm artık 1.419 TL, 1.539 TL olan Deluxe sürümü artık 1.829 TL ve 1.699 TL olan Ultimate sürümü de artık 2.021 TL oldu.

World of Warcraft Abonelik Fiyatları da Artacak

Diğer yandan World of Warcraft abonelikleri de 5 Temmuz 2023 Çarşamba günü TSİ 00:00 prestijiyle yeni fiyatlandırmalara geçilecek. O denli ki aylık abonelik fiyatı 149 TL’den 199’ye, üç aylık abonelik 399 TL’den 549 TL’ye  ve altı aylık abonelik de 599 TL’den 819 TL’ye yükselecek. Öbür bir deyişle, belirtilen tarih öncesinde aboneliklerinizi yenilemeyi ihmal etmeyin.

Beğen