Menu

İlk Türk Gemisi Muavenet, World of Warships’e Ekleniyor

Geçtiğimiz günlerde Force Blue ile işbirliğine giden World of Warships oyununa, ilk Türk gemisi Muavenet ekleniyor. Yapılan açıklamalara ve fragmana, haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: World of Warships ile Force Blue İşbirliği Duyuruldu


İlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Geliyor

Dünyaca ünlü denizcilik MMO oyunu World of Warships’in yayıncısı ve geliştiricisi Wargaming, Muavenet muhribini oyuna dahil etti. Türk gemisinin oyuna eklenmesini, ünlü oyuncu Murat Serezli tarafından seslendirilen birinci Türk kumandan içeriğinin eklenmesi takip edecek.

Türk Oyuncu Topluluğu Seslendirme için Murat Serezli’yi Seçti

Erken Erişim’de 24 Mayıs’tan itibaren oyun içinde mevcut olan Türk muhribi Muavenet, yeni Pan-Avrupa muhripleri serisinin başlangıcını oluşturuyor. Oyundaki gemi, V. rütbeden başlayarak, 1946’dan 1960’a kadar Türk Donanması’nda hizmet veren gerçek muhrip Muavenet’e dayanıyor. Bu yeni serinin büsbütün yayınlanacağı 19 Temmuz’daki 12.6 güncellemesinde birinci Türk kumandan da oyuna katılacak. Fiyatsız olarak sunulan bu yeni eklenti ünlü oyuncu ve direktör Murat Serezli tarafından seslendirilecek. Kendisi de 40 yıldır uslanmaz bir bilgisayar ve konsol oyuncusu ve koleksiyoneri olan Serezli, World of Warships’in Türk oyuncu topluluğu tarafından kendi lisanlarında seslendirme yapması için seçildi.

Türk Oyuncular Artık Türkçe Seslendirmenin Keyfini Çıkaracak

World of Warships Bölgesel Yayın Yöneticisi Christian Bergmann, Türkiye’nin World of Warships için en değerli Akdeniz pazarlarından biri olduğunu ve topluluğa bir teşekkür olarak, takımın onlara kültürel olarak manalı bir armağan vermek istediğini söyledi.

“Murat Serezli, Türkiye’nin en büyük aktörlerinden biri ve oyunda bir kumandanı seslendirecek olması heyecan verici. Global bir oyun oynarken kendi lisanınızı duymaktan daha hoş bir his yoktur ve Türk topluluğumuz bu eklemeyle bunu yapabilecek. Oyuncular Murat’ın talimatlarını Türkçe olarak duyabilecekler” dedi.

İstanbul’da World of Warships Topluluk Aktifliği Rüzgarı Esti

World of Warships 3 Haziran Cumartesi günü İstanbul’daki Estanbul eSport oyun merkezinde kendi oyuncu topluluğu için bir aktiflik düzenledi. Aktiflikte oyuncular Murat Serezli ile fotoğraf çektirip soru sorarken, oyunda bulunan tüm gemileri oynayabildi ve az eşyalar kazanmak için çeşitli uğraşlara katıldılar.

World of Warships’i fiyatsız olarak indirmek yahut topluluk aktifliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://worldofwarships.eu/en/news/community/wows-is-sailing-to-turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

Beğen