Menu

Rise of Kingdoms Maden Macro Bot

Rise of Kingdoms oyunu için geliştirdiğim maden macro botunu sizlerle paylaşıyorum.

Bot oyun dinamiklerine asla müdehale etmez, bellek müdehalesi, görüntü işleme, paket manipülasyonu gibi oyun dinamiklerini bozacak işlemler diğer oyuncuları olumsuz etkilememesi ve oyun kalitesini bozmamak düşüncesi sebebiyle yapılmamıştır, yapılmayacaktır.

Botun tek amacı sadece maden yapabilmesi ve ücret ile maden kaynakları satın alan oyunculardan geri kalmamanız adına geliştirilmiştir.

Program Hakkında

Uygulama Python ile yazılmıştır, program içerisinde görsel arayüz için “pyqt5“, klavye kısayolu için “pynput“, mouse eventleri için “pyautogui“, ayar kaydı için “sqlite3“, zaman tetiklemesi için “time“, program istenildiği taktirde kullanıcıların bilgisayarlarında çalışamaz hale gelmesi fonksiyonlarını yitirmesi için kullanılan modüller ; web isteği göndermek için “requests“, web scrape için “beautifulSoup“, program fonksiyonunu yitirdiğinde hata mesajı verdirmek için bir başka görsel arayüz kütüphanesi olan “tkinter” kütüphaneleri içerisinde kullanılmıştır.

Bu kullanılan kütüphaneler dolayısı ile bir kaç virüs programının virüs olarak görmesi olağandır ancak program temizdir. Kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz.

Whatsapp Image 2024 01 03 At 17.08.34 1

Çalışma Videosu:

Indir Butonu
Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir