Menu

Xbox Games Showcase 2023 ile İlgili Yeni Detaylar Geliyor

Önümüzdeki pazar günü gerçekleşecek Xbox Games Showcase 2023 ile ilgili yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Sunum hayli ciddiye alan Xbox grubu, bizi heyecanlandıracak yeni açıklamalarda bulundu.


İlginizi Çekebilir: Fable Xbox Games Showcase 2023’te Yer Alacak


Oyun gösterisi dönemini PlayStation Showcase 2023 ile Mayıs ayının son haftasında açmıştık. Pek çok yeni duyuruya ek olarak, evvelce duyurulmuş olan oyunlar hakkında da şimdiki bilgileri aldığımız sunumunda akabinde, bu hafta içerisinde Summer Game Fest 2023 ve Xbox Games Showcase 2023 için bekleyişe geçtik.

Doğrudan PlayStation tarafının rakibi olduğu için, bu pazar günü Xbox tarafının nasıl bir sunum ile karşımıza çıkacağı elbette merak ediliyor. Özellikle evvelki sunumlarda çoğunlukla mutlu edici bir performans sergilenememiş olsa da, PlayStation Showcase 2023 sonrasında beklentiler tekrar yükselmiş durumda ve heyecan da gitgide artıyor.

Xbox Games Showcase 2023, Bütünüyle CG Fragmanlara Yer Vermeyecek

Geri sayım devam eder iken, Xbox Oyunları Pazarlama lider yardımcısı Aaron Greenberg tarafından Xbox Games Showcase 2023 ile ilgili yeni bir açıklama daha yapıldı. ChitoGamingLive isimli Twitter kullanıcısı tarafından yapılan yoruma cevaben açıklamada bulunan Greenberg, birinci parti hiçbir oyunlarının bütünüyle CG fragman ile karşımıza çıkmayacağını söyledi. Göreceğimiz her şeyin ya oyun motoru, ya oyun içi ya da sinematik olan oyun içi manzaralardan oluşacakmış. Öbür bir deyişle, karşımıza nasıl bir oyunun geleceğini sunum sırasında görebilmemiz mümkün olacakmış.

Ayrıca rastgele bir dizi yahut sinema projesine de yer verilmeyecek olup, önümüzdeki on iki ay ve sonrasındaki bir vakitte çıkacak olan oyunları göreceğimiz bilgisine de yer verildi.

İki saat kadar bir uzunluğa sahip olacak Xbox Games Showcase 2023, 11 Haziran 2023 Pazar günü TSİ 20:00 sıralarında başlayacak ve bitiminde de Starfield Direct ile gösteriye devam edeceğiz. Öbür bir deyişle, önümüzdeki pazar günü kimselere kelam vermeyin sevgili Turuncu Levye takipçileri.

Beğen